פרופ' ישראל מייזנר - מי שפיר - רופא מומחה

במסגרת המשך סקירות על רופאים נבחרים המבצעים דיקור מי שפיר, אנו מתכבדים לצרף את פרופילו של פרופ' מייזנר ישראל. (לפרטים נוספים בנושא סקירת מערכות על ידי פרופסור מייזנר, לחצי כאן).

מרפאה פרטית: רחוב הגבעה 61, סביון.
בית חולים: בית חולים לנשים בלינסון (מרכז רפואי רבין). I המרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) צריפין, באר יעקב.
שעות פעילות מרפאה: ימים ב’ ג' ד’ מ 16:00 עד 21:00.
הזמנת תורים: בשעות פעילות המרפאה. בנוסף, מענה אלקטרוני ושירות הודעות 24 שעות ביממה.
השכלה: בוגר בהצטיינות של בית הספר לרפואה, אוניברסיטת תל אביב. (וגם בעל תואר במשפטים L.L.B).
התמחות: מיילדות וגינקולוגיה ,שנתיים התמחות אולטרסאונד במיילדות וגניקולוגיה בלונדון (קינג'ס קולג' הוספיטל).
מבצע/ת דיקור בתאומים: כן
מענה לאחר הדיקור: הרופא זמין 24 שעות ביממה בימים שלאחר ביצוע הבדיקה.
ביטוחי בריאות: מוכר לקבלת החזר כספי מהביטוחים המשלימים בקופות החולים ומהביטוחים הפרטיים בחברות הביטוח – על התייעצות אצל רופא מומחה בכיר. (יש לוודא ספציפית מול כל ביטוח, כל מקרה לגופו).

בדיקות נוספות שהרופא מבצע:

פרופ' מייזנר מתארח אצל פרופ' קרסו בנושא בדיקת מי שפיר
פרופ' מייזנר בתוכנית סטטוסקופ בנושא מכשיר אולטרסאונד ביתי לנשים בהריון

(פרופ' ישראל מייזנר מייעץ מקצועית בתחום מיילדות וגינקולוגיה).

מאת: הדס רוזנטל
מאת: הדס רוזנטל25/03/2021 10:49
קרא עוד
"עשיתי אצל פרופ' מיזנר סקירה מאוחרת. הוא היה מאוד יסודי ומקצועי, התעכב על כל פרט קטן והסביר באריכות ובסבלנות רבה מה המשמעות של כל דבר. הוא אדם מקסים והאווירה היתה רגועה וטובה. ממליצה בחום!"
מאת: לירן זינגר
מאת: לירן זינגר11/09/2020 20:19
קרא עוד
"עשיתי בדיקת מי שפיר אצל פרופ' מייזנר מתוך רצון אישי להמשיך את ההריון כשאני שקטה ורגועה. כשהגעתי למרפאה ידעתי שאני בידיים טובות והרגשתי בטוחה. לאורך הבדיקה הסביר לי פרופ' מייזנר מה הוא עושה במקצועיות ובעדינות רבה. ממליצה מאוד בשביל השקט הנפשי."
מאת: עדי דומנוביץ
מאת: עדי דומנוביץ25/05/2020 12:04
קרא עוד
" מאיפה אתחיל?! זה מהרגע שנכנסים בשער הקליניקה, האוויריה הנעימה והיחס האישי, ואז פרופסור מייזנר יוצא לקבל אותך בחיוך המקסים והמרגיע שלו, ובבדיקת מי השפיר שכל מי שעברה אותה יודעת כמה לחץ וחשש יש לפני.. אבל את בידיים הכי טובות שפשוט ברגע הכל נעלם כמו קסם. אז תודה רבה לך! אלה בת 9 חודשים ובכל יום כשאני מביטה בה ובריסים הארוכים שלה אני נזכרת איך זיהית והראת לנו את הריסים שלה בפעם הראשונה 🙂 "
מאת: מרינה בוטקו
מאת: מרינה בוטקו19/05/2020 14:45
קרא עוד
"הריון 3 אני ולא מוכנה לשמוע על רופא אחר מקצועי ביותר סובלני מרגיע מסביר הכל עובר על הכל תמיד חיובי שזה ממש חשוב נותן בכל פעם הרגשה טובה אין עליו."
מאת: יפעת קליין וויליאמס
מאת: יפעת קליין וויליאמס 04/08/2019 20:42
קרא עוד
"לפני בדיקת המי שפיר היינו בחששות והתלבטויות רבים. הן בשל הפחד מהבדיקה ובעיקר בשל הסכנות. עשיתי את הבדיקה אצל פרופ' מייזנר, היה מקסים, מרגיע, עדין מאוד(הדקירה עצמה פחות הורגשה עבורי מאשר בדיקת דם), יד קלה ומעולה. תודה רבה יפעת "
מאת: שירה
מאת: שירה 20/06/2019 22:15
קרא עוד
"פרופסור מייזנר מדהים!!!! קודם כל בנאדם ורופא מקצועי. ממליצה בחום לעשות אצלו דיקור מי שפיר בלי לחשוב פעמיים."
מאת: עדי ו.
מאת: עדי ו. 31/05/2018 13:02
קרא עוד
"פרופסור מייזנר הוא מקצוען ברמה הגבוהה ביותר!ביצענו אצלנו בדיקת מי שפיר, והוא נתן לנו ממש הרגשה נעימה ורגועה. הבדיקה לא כאבה והתהליך התבצע בצורה מיטבית מבחינתנו. אין לי ספק שאם יפנו אליי להמלצה אמליץ עליו בלב שלם."
מאת: זואי שחר
מאת: זואי שחר 04/05/17 17:25
קרא עוד
"הגעתי לבדיקה אצל רופא עם המון חששות.מעולם לא עברתי מי שפיר קודם. הרופא היה מלא בטחון, ידע להרגיע אותנו ,הסביר ביסודיות על הבדיקה . איך שהניח את האולטרסאונד על הבטן מיד אמר את המין , למרות שלא הצלחנו לראות כלום.בן אדם נעים, מרגיע , רופא מקצועי , יסודי וקשוב. מומלץ לעשות מי שפיר רק אצל דוקטור מייזנר!!! "
מאת: רוני ויס
מאת: רוני ויס 19/02/17 17:31
קרא עוד
"עשיתי בדיקת מי שפיר אצל פרופסור מייזנר בהריון הקודם שלי. לבדיקה הגעתי מלאת חששות. את פרופסור מייזנר פגשתי במזכירות המשרד עוד לפני שהגיע תורי. היתה איזו שהיא בעיה מנהלית עם הליך התשלום והוא פשוט שמע זאת במקרה ובא לעזור לי ולהרגיע. וכך עוד לפני שנכנסתי לבדיקה הבנתי שמדובר באדם מקסים. לבדיקה כבר נכנסתי עם חיוך רגוע, ועכשיו שאני שוב בהריון אני כבר מחכה למועד הדיקור רק כדי לפגוש אותו שוב. ממליצה בחום "
מאת: פרי שטיינר לינור
מאת: פרי שטיינר לינור 15/02/17 18:26
קרא עוד
" עשיתי אצל פרופ' מייזנר גם סקירה וגם דיקור מי שפיר. יש לציין שהוא כל כך נחמד ישב והסביר הכל בסבלנות רבה. כשעשיתי אצלו מי שפיר הייתי כל כך לחוצה מהבדיקה והרי זו פעם ראשונה שאני עוברת בדיקה כזו והסיפורים לא הסתיימו והלחץ גבר. נכנסתי מפוחדת לבדיקה, פרופ' מייזנר חייך את החיוך המקסים שלו וממש הרגיע אותי – יש לציין שברוך השם הבדיקה הייתה פחות מבדיקת דם, ברמה כזו כשבאתי הביתה ואמרתי לחברות שלי על מה כל המהומה? מה זה השטויות האלה!!"
מאת: נטלי
מאת: נטלי 21/06/15 08:37
קרא עוד
"עשיתי דיקור מי שפיר אצל פרופסור מייזנר. הוא עשה את הדיקור במקצועיות רבה. בלי קשר בן אדם מקסים ונעים ונתן הרגשה מצויינת. מומלץ בחום! "
מאת: הדס בר
מאת: הדס בר 10/3/13 02:06
קרא עוד
"אני עברתי שקיפות עורפית בהריון רב עוברי. ככ היינו מרוצים מהיחס הסבלני, העדין, המקצועי, שכשלאחר מכן היינו זקוקים להתערבות פולשנית בהריון קיווינו שהוא יעשה זאת. הוא באמת פעל שוב, במקצועיות, וברוחב לב. הוא נתן הרגשה מרגיעה, אין ספק כי הוא בעל מידות טובות ואורך רוח למטופלים שלו. "
מאת: גיל ושרון בן ארי
מאת: גיל ושרון בן ארי 3/3/13 11:52
קרא עוד
" בחרנו בפרופסור מייזנר בכל חמשת ההריונות שלנו הן בסקירות מערכות והן בדיקור מי שפיר. הסבלנות, הרוגע, ההסברים המפורטים לצד מקצועיות ואי פשרה על שום פרט- איפשרו לנו רוגע נפשי לאורך כל הריון. ממליצים בחום. גיל ושרון בן ארי"
מאת: שירלי לופו‏
מאת: שירלי לופו‏ 2/3/13 06:01
קרא עוד
" ממליצה בחום על ביצוע בדיקות אולטראסאונד ובוודאי דיקור מי שפיר אצל מייזנר. אני בהריון עם הילד הרביעי ולא מחליפה רופא מנצח. פרופ' מייזנר התברך גם בחוש הומור לצד מקצוענותו בתחום וזה הופך אותי הלחוצה בכל פעם מחדש להרבה יותר רגועה. הוא נותן תחושה כאילו את הפציינטית היחידה.תודה ענקית"
מאת: לילך יהודיוף
מאת: לילך יהודיוף‏ 7/12/12 2:40
קרא עוד
"שמי לילך ופרופסור מייזנר עשה לי בדיקת אולטראסאונד בבלינסון. אני שמחה שהוא עשה לי. הוא רופא עדין ומעולה. ממליצה בחום. הלוואי וכולם היו כמוהו."
מאת: נגה לוי
מאת: נגה לוי 03/09/10 23:02
קרא עוד
"בחרתי בשני ההריונות שלי בפרופסור מיזנר לביצוע בדיקת מי השפיר. הבדיקה בשני המקרים הייתה פשוטה ביותר וללא כאבים. ההריון השני היה הריון בסיכון וקיבלתי מפרופסור מיזנר ייעוץ מצוין, מקצועי ומאד אנושי לכל אורכו, ובפרט בנוגע למועד ביצוע הבדיקה. אין לי ספק שגם בהריון הבא פרופ מיזנר יהיה הבחירה שלי. "
מאת: יפעת זוארץ
מאת: יפעת זוארץ23/03/10 22:32
קרא עוד
"ביצעתי אצל פרופסור מייזנר פעמיים מי שפיר ואף פעם אחת דילול עוברים, פרופסור מייזנר הינו רופא מומחה הטוב ביותר שיש כיום לרפואה בתחום, הוא מבצע את הדיקור במקצועיות, בעדינות ובמומחיות מדהימה ללא כאבים כלל, ממליצה בחום על דיקור מי השפיר אצל פרופסור מייזנר ! "
הקודם
הבא

מטופלת של רופא זה?
כתבי את תגובתך על רופא זה וקבלי מהאתר קופון 50 שקלים מתנה לרשתות מובילות 
(תוקף הקופון  5 שנים)

 •  תוקף הקופון הינו ל – 5 שנים.
 • נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.
 • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • בתהליך בדיקת התגובות אנו מאמתים, בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא.
 • מומלץ לכתוב תגובה מקיף ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים. אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.

מידע כללי:

 • שימו לב: המידע בדף זה נמסר על ידי הרופא ומוצג כפי שנמסר ('As is')
 • המידע מעודכן לתאריך  13-10-2020.
 • איננו ממליצים על רופא ספציפי כלשהו והאחריות המלאה לבדיקת הרופא נשארת בידכן הגולשות (והגולשים)
 • תמורת הפניית גולשים לרופאים אנו מקבלים תמורה כספית המאפשרת, בין היתר, את פעילות האתר.

אין לייחס למידע המופיע באתר תחליף לעיצה רפואית, התייעצות עם רופא או חוות דעת מקצועית. לקריאה על תנאי השימוש באתר.
גלילה למעלה