ד"ר אפרת זאב – מי שפיר – פרופיל רופא

(המידע נאסף מרחבי האינטרנט ולמערכת אין שום אחריות על מהימנותו או נכונותו) 

נושאים העשויים לעניין אותך:

תגובה על רופא זה:

מאת: הדס
מאת: הדס 12/08/2019 16:09
קרא עוד
"אני רוצה להמליץ על דוקטור זאב אפרת. הגעתי אליו דרך חברה שעשתה אצלו מי שפיר וסקירה (שניהם באופן פרטי) והייתה מאוד מרוצה. עשיתי את הדיקור מי שפיר לפני כמה ימים באסותא בתל אביב ובאמת שאני מאושרת שבחרתי דווקא בו להליך הזה. דוקטור אפרת הוא רופא מקצועי ויסודי והיחס שלו מעל לכל. לפני הבדיקה היה איתי בקשר טלפוני, נתן את כל המידע הנחוץ והרגיע את כל החששות. בבדיקה עצמה הסביר, הרגיע ונתן את כל הזמן שבעולם לקראת הבדיקה ובהכנות אליה. הבדיקה בוצעה על ידו בכלל לא כאבה לי והכל נעשה תוך עבודה סטרילית ויסודית. בעלי ואני נפעמנו ממנו. לאחר הבדיקה דאג שאנוח ותדרך לבי ההמשך. יום למחרת הבדיקה (ממש לפני כניסת שבת) התקשר אליי באופן אישי כדי לשאול איך אני מרגישה והזכיר שזמין עבורי 24/7 בכל דבר. אחרי הבדיקה הרגשתי מצוין ואני באמת ממליצה בחום עליו!!"

כתיבת חוות דעת / תגובה על רופא זה:

יש לך שאלה? תגובה שברצונך לכתוב?

שלחי אלינו בטופס למטה את שאלתך/ תגובתך:

⇐ האתר אינו מתחייב לפרסם כל חוות דעת אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

לקריאת מאמרים נבחרים:

מי שפיר – המדריך למתחילהסיכונים בבדיקת מי השפירדיקור מי שפיר- כיצד לבחור רופא , בדיקת מי שפיר- יתרונות וחסרונות, והאם לבצע דיקור מי שפיר באופן פרטי?

 * שימו לב: לרופאים שיתופים שונים עם קופות החולים וביטוחי הבריאות, ומומלץ לפנות אליהם באמצעות מספר טלפון קיים ולברר האם קיים שיתוף עם אחד מהגורמים הבאים: מכבי, מכבי מגן כסף, מכבי מגן זהב, מכבי סל בסיסי, כללית מושלם, כללית מושלם זהב, כללית מושלם פלטינום, לאומית, לאומית זהב, לאומית כסף, מאוחדת עדיף, מאוחדת שיא, מאוחדת זהב, הראל, כלל, שילוח, פניקס, מנורה, מגדל

* מצאת טעות בפרטים? – לחץ כאן
* אתה הרופא ומצאת טעות? – לחץ כאן

Scroll to Top