פרופ' קפלן ז"ל - מי שפיר - רופא מומחה

דף זה מוקדש לזיכרו של פרופ' ברי קפלן ז"ל

לאחר שנים מרובות בהן זכינו לתת שירות לרופא ואדם משכמו ומעלה, אנו משתתפים בצערה של משפחת קפלן. יהיה זכרו ברוך.

לשנת 2024

Prof Kaplan

פרופסור ברי קפלן ז"ל

 • מינוי אקדמאי:

  פרופ' לרפואת נשים ולידה

 • שנות דיקור מי שפיר:

  41 שנים (משנת 1983)

 • ותק במקצוע הרפואה:

  48 שנים (משנת 1976)

 • מקום ביצוע הדיקור:

  בי"ח מדיקל סנטר, הרצליה

פרופסור ברי קפלן ז"ל ניהל את מנהל מחלקת יולדות במרכז רפואי מעייני הישועה. פרופ' ברי קפלן ז"ל היה רכז רפואת נשים מחוזי במחוז דן פ"ת שרותי בריאות כללית, במסגרת תפקידו בבית החולים ברי ביצע ניתוחים קיסריים ופעולות ניתוחיות גינקולוגיות, הניתוחים בוצעו ברמה היום יומית. פרופ' קפלן ז"ל שימש למעלה מארבעים שנה כרופא בכיר בבית החולים בלינסון.
ברי ביצע את בדיקת דיקור מי שפיר מעל 30 שנים וביצע כבר אלפי דיקורי מי שפיר, בכלל זה דיקורים רגילים ודיקורי תאומים.

פרופסור קפלן ז"ל נבחר לרשימת הרופאים הגינקולוגים הטובים ביותר בישראל בפעם השלישית לשנים 2018, 2022 ו-2024 על פי מגזין פורבס – Forbes. (בשנת 2023, לא נבחרה רשימת הרופאים הטובים ביותר של Forbes).

פרופ' ברי קפלן ז"ל ביצע בהרצליה מדיקל סנטר – מרכז רפואי הרצליה, בדיקת מי שפיר ללא תשלום לנשים זכאיות מעל גיל 35. וכן לזכאיות משרד הבריאות מסיבות אחרות, במקביל לדיקורים פרטיים לכלל הנשים.

ברי ז"ל היה נשוי לדרורה ואב למיכל ועדי, סבא לנכדים אלעד, הילי, יהב, רון וגיל. כל נכדיו של ברי ז"ל נולדו על ידי ברי קפלן ז"ל וכמובן לאחר שעברו דיקור מי שפיר מידיו האמונות של ברי ז"ל.

פרופסור קפלן ז"ל כיהן כנשיא האגודה הישראלית לגיל המעבר.

* מילים נוספות: Bari Kaplan, גינקולוג, בארי קפלן, בוריס קפלן, פרופסור קפלן, פרופ' קפלן ז"ל

 • מרפאה פרטית:

  מונטיפיורי 14, קרית אונו.

 • בית חולים:

  מרכז רפואי מעייני הישועה.

 • השכלה:

  בית הספר לרפואה, אוניברסיטת תל אביב.

 • התמחות:

  מיילדות וגינקולוגיה.

 • מבצע/ת דיקור לתאומים:

  כן

דף זה מוקדש לזיכרו של פרופ' ברי קפלן ז"ל

לאחר שנים מרובות בהן זכינו לתת שירות לרופא ואדם משכמו ומעלה, אנו משתתפים בצערה של משפחת קפלן. יהיה זכרו ברוך.
מאת: אנג'ליקה הילל
מאת: אנג'ליקה הילל 12/09/2023 22:41
קרא עוד
"אחרי הרבה חששות מביצוע בדיקת מי שפיר הגענו לפרופסור ברי קפלן מיד הבנו שמדובר באדם משכמו ומעלה, ברי היקר הסביר לנו כל פרט ופרט בבדיקה בהחלט הרגיע אותנו, הבדיקה עברה באופן מקצועי ומהיר ממליצה בחום ואהבה."
מאת: רוית ביטון
מאת: רוית ביטון11/06/2023 19:51
קרא עוד
"רופא בחסד עליון! אני מטופלת שלו כבר 5 שנים. ליווה אותי בכל ההריונות. רופא מקצועי ביותר, תמיד זמין 24/7 רופא לבבי שנותן את כל הלב והנשמה למטופלת ובן זוגה, נעים ושנון. כשאני אצלו אני יודעת שאני בידיים טובות ומקבלת את הטיפול הכי מדוייק לי. יש לו את הברכה של הרבי- שליח ה׳"
מאת: אביגיל שחור
מאת: אביגיל שחור28/12/2022 20:59
קרא עוד
"פרופסור קפלן מקסים, ליווה אותנו אחרי הלידה שהייתה בניתוח קיסרי. אין מילים!!!"
מאת: טובה רשטיק
מאת: טובה רשטיק09/12/2022 19:58
קרא עוד
"שלום לכולם! מטופלת אצל פרופ' קפלן זה 13 שנים, לאחר פרישת רופאי הקודם. פרופ' קפלן המקצוען והאנושי הציל אותי פעמיים! הגעתי אליו ראשונה לאחר טיפול בסרטן השד.(תודה לאל הכל בסדר) פרופ' ברי קפלן התעקש וחזר והתעקש שאבצא בדיקת נשאות לBRCA!!! כי אני אשכנזיה , וזאת למרות שהסרטן שהתגלה אצלי היה מהסוג ההורמונלי. אני נמצאתי נשאית לBRCA1!!! ואני במעקב מתאים. בזכות בדיקה זאת נבדקו גם כל בני משפחתי!!! תודה לאל כולם שליליים לנשאות פעם נוספת הציל אותי פרופ' קפלן, בהמלצתו שאשתמש בהתאם לגילי בתרופה רלוקסיפן למניעת בריחת סידן מן העצמות, לאחר שסיימתי 10 שנים טיפול תרופתי במניעת סרטן השד. ( בגיל 68-69) סבלתי מחולשה נוראית ברגליים, הברכיים התקפלו לי, במיוחד במעבר ממצב שכיבה לישיבה ומישיבה לעמידה. חשבתי לתומי שזאת שחיקת סחוס שידעתי שהחלה אצלי. ממש לא!!! תוך ימים ספורים הרגשתי שיפור במצב הרגליים!!! .התופעה נעלמה לחלוטין תוך מספר חודשים, ויש לכך בטוי מובהק אף בבדיקות הדם. רופא משכמו ומעלה !"
מאת: רומי בוזגלו
מאת: רומי בוזגלו28/01/2022 14:11
קרא עוד
"ממליצה בחום על פרופסור ברי קפלן לבדיקת מי שפיר בהרצליה מדיקל סנטר. קיבל אותנו בחמימות וליווה את הבדיקה בהסברים ועיניים מחייכות. ניכר הניסיון המקצועי של שנותיו הרבות בתחום. הבדיקה הייתה מהירה וללא כאב. מבצע גם מעקב אם נדרש במרפאתו הפרטית בקרית אונו ובכל מקרה זמין בנייד האישי בימים שאחרי הדיקור. עבדה לצידו רנטגנאית מקסימה בשם אנה אשר סייעה לו בהליך הטכני. מאוד ממליצה ומי שחוששת את בידיים טובות ומקצועיות !"
מאת: עופרי
מאת: עופרי26/02/2021 22:33
קרא עוד
"ביצעתי אצל פרופ' קפלן דיקור מי שפיר במדיקל סנטר. הבדיקה היתה קלילה ומהירה ביחס לבדיקה בהריון הקודם אותה ביצעתי אצל רופא אחר, בבי"ח רגיל. פרופ' ברי עשה הכל בהומור כדי להפיג את הלחץ והיה זמין לכל שאלה לאחר הבדיקה. במהלך האולטרהסאונד שקדם לבדיקה, הוא זיהה אצלי תוך שניות סיבוך נדיר שלרוב קשה לזהות בשלב זה, רואים שהוא מקצועי ובעל ניסיון עשיר!"
מאת: יפעת בן ארי
מאת: יפעת בן ארי29/01/2021 17:37
קרא עוד
"בזכות פרפסור קפלן הגשמתי את החלום הכי גדול שלי וילדתי בן לפניי 16.5 שנים"
מאת: לאה ברש
מאת: לאה ברש 24/04/2020 10:06
קרא עוד
"שלום, היום לפני 42 שנה, (עפ"י העברי)ילדתי את בתי השלישית בבית חולים בילינסון, הייתי מיועדת ללידה בואקום, מעין ניתוח, הד"ר אמר לי, אני אעזור לך, ונעבור את הלידה כלידה רגילה.ואכן כך היה, ילדתי ילדה מקסימה, כשעתיים אחרי בואי לבית החולים. רופא מדהים, אנושי ורחמן, עד היום אני מספרת עליו לכל מי שמוכן לשמוע. אגב, יש לי 4 ילדים, זו לא היתה לידתי היחידה, ואמי בהחלט יכולה להשוות. מאחלת לו ולמטופלות שלו, בריאות ונחת לעוד הרבה הרבה שנים."
מאת: שרון ששון דהן
מאת: שרון ששון דהן 11/02/2020 11:54
קרא עוד
"פרופ ברי קפלן רופא שנותן יחס אישי ואכפתי תמיד זמין , סבלני , מומלץ ביותר"
מאת: שירלי
מאת: שירלי 25/10/2019 11:40
קרא עוד
"פרופ' ברי קפלן מומלץ מאוד, אצלו כבר בפעם השנייה בבדיקת מי שפיר, הוא קשוב, סבלני, סופר מקצועי, רגוע, את מרגישה שאת בידיים טובות.ממליצה !"
מאת: סיון דוד
מאת: סיון דוד12/10/2019 10:12
קרא עוד
"פרופסור קפלן, רופא מצויין ומאוד מקצועי, ענה לכל שאלותיי טרם הבדיקה, הרגיע והסביר בסבלנות אודות הבדיקה. הבדיקה ארכה כמה דק, לא הרגשתי דבר, לא כאב בכלל!! פשוט אלוף!! ממליצה בחום"
מאת: היידי
מאת: היידי13/12/2018 14:00
קרא עוד
"פרופסור קפלן רופא נחמד ומרגיע סבלניי מאוד ויסודי."
מאת: הודיה
מאת: הודיה 19/02/2019 08:57
קרא עוד
"היה רופא שלי בעבר, הוא מקצועי ביותר, כיום דרומית אז עברתי לרופאים אחרים, אבל לא שוכחת את המקצועיות שלו."
מאת: מורן נרבונה
מאת: מורן נרבונה 09/11/2018 10:49
קרא עוד
"רופא בחסד עליון! מרגיע, מקצועי ביותר ועם המון חוש הומור שזה חשוב לא פחות. הגעתי מפוחדת וחוששת לבדיקה. הבדיקה עברה באופן חלק ומהיר בלי כל כאב. כל כך רחוק ממה שדמיינתי. ממליצה ביום על פרופ׳ קפלן."
מאת: אביטל
מאת: אביטל 01/07/2018 08:12
קרא עוד
"פרופסור ברי קפלן מקצועי ברמות בעל ידע נרחב, הפרופסור הכי טוב בהריון ולידה לדעתי"
מאת: שרון דהן
מאת: שרון דהן 31/08/2017 13:22
קרא עוד
"אין לי מילים לתאר את פרופ' קפלן המדהים הזה!! אדם נדיר, עם לב ענק,פשוט אלוף!!!"
מאת: שירה
מאת: שירה 11/05/2017 11:15
קרא עוד
"את כל ההריונות עברתי בליווי פרופסור קפלן , רופא רגיש חכם מרגיע מאוד שליח !! גם דיקור מי שפיר ממליצה בחום על הרופא המדהים הזה"
מאת: שירלי
מאת: שירלי 28/10/2016 06:29
קרא עוד
"פניתי לפרופ' קפלן לאחר המלצה חמה שקיבלתי מחברה שאני מאוד סומכת עליה, הגענו לבדיקה הרבה לפני השעה המיועדת כי חששנו מפקקים, הרמנו אליו טלפון ובשניה שהבין שאנחנו כבר שם אמר שיגיע כבר עכשיו כדי שלא ניאלץ לחכות, הבדיקה עברה בשלום, קפלן קשוב ונעים, התייחס לאורך כל הבדיקה וניסה להרגיע אותי, המקצוענות ניכרת ויודע לומר את המילים הנכונות, השאיר לי מספר נייד למקרה שיש לי חשש כלשהו אחרי הבדיקה. תחושה נהדרת של ביטחון, ממליצה בחום! "
מאת: רינת בן יחזקאל
מאת: רינת בן יחזקאל 24/10/2016 22:34
קרא עוד
"פרופסור ברי קפלן מלווה אותי כבר שנה מאז שעברתי ניתוח.. יודע להרגיע ולתת תשובה לכל שאלה ובכל שעה.. רופא מעולה משרה בטחון..נותן יחס חם ובמיומנות רבה !רופא סבלני ומקצועי מאוד..נותן הרגשה טובה לאורך כל הדרך ..ממליצה בחום להיות מטופלת שלו!!!"
מאת: שירה אדרי
מאת: שירה אדרי 02/08/2016 23:08
קרא עוד
"רופא מדהים יחס נפלא מרגיע סבלני מקצועי!!! נותן מענה בכל שעה ושלב שמחה שהתמזל מזלי וכל היריון מטופלת תחת ידיו ממש שליח האל!"
מאת: שרי
מאת: שרי08/06/2016 15:57
קרא עוד
"הייתי כמה פעמים אצל פרופסור קפלן אין מילים רופא מסור מיוחד ומקצועי והכל במאור פנים עם סבלנות ללא גבול שווה להגיע גם מרחוק"
מאת: רויטל
מאת: רויטל 25/05/2015 22:31
קרא עוד
"רוצה להמליץ בחום על פרופסור ברי קפלן לדיקור מיי שפיר ובכלל לכל בדיקה בהריון, הרופא הכי אנושי סבלני והכי מקצועי שפגשתי. "
מאת: מירב
מאת: מירב10/11/2011 18:15
קרא עוד
"פרופסור קפלן ביצע לי את דיקור מי השפיר בהריוני הראשון. בהתחלה חששתי נורא מהסיכונים הכרוכים בבדיקה אך ברגע שפגשתי אותו, הבנתי שאני בידיים טובות. בזמן שהוא מסביר לי ומסב את תשומת ליבי, ביצע את הבדיקה בזריזות, בדייקנות וללא כאב כלל וכלל. תוך פחות מ-2 דקות הייתי כבר אחרי הכול, לא היו לי תופעות לוואי ולא כאבים. הרגשתי מצויין. מה שחשוב הוא שמס' ימים לאחר הבדיקה זומנתי לביקורת במרפאה שלו ובדק שהכול תקין. ממליצה בחום לבצע אצלו את הדיקור. "
מאת: עדי
מאת: עדי 26/05/2010 16:01
קרא עוד
"פר' קפלן ביצע את דיקור מי השפיר בהריוני הראשון במקצועיות רבה ועם הרבה אכפתיות. לאחר יומיים הזמין לביקורת במרפאתו (מה שלא מובן מאליו) והתקשר באופן אישי ועידכן בתוצאות הבדיקה. קפלן תמיד זמין בנייד ועונה בשמחה. ממליצה בחום עליו לביצוע מי שפיר. "
מאת: יפעת
מאת: יפעת 11/05/2010 10:43
קרא עוד
"פרופסור קפלן מלווה אותי בכול מעקב ההריון ולאחריו. ביצע את דיקור מי השפיר בשני הריונותי,בעדינות קפדנות ומקצועיות. אדם מקסים עם לב ענק!!!!הזמינות שלו, הסבלנות, היחס החם והדואג, המיומנות והמקצועיות, מקנים רוגע שלווה ותחושת ביטחון לאורך כול ההריון ולאחריו. אני מרגישה שאני בידיים טובות לאורך כול הדרך. ממליצה בחום!!"
מאת: יפעת
מאת: יפעת24/03/2010 20:57
קרא עוד
"פרופסור קפלן מלווה אותי מזה שנים רבות בכל שלושת ההריונות – ממעקב דרך מי שפיר ועד הלידה ואחריה. אין מספיק מילים לתאר את המקצוענות חסרת הפשרות המשולבת עם אנושיות ורגישות ללא גבולות. את בדיקות מי השפיר מבצע פרופ' קפלן במהירות, דייקנות ותוך שימת לב לבדיקה, לנבדקת ולבן הזוג – כולם מקבלים יחס מדהים ומקצועי. אין לצפות לטוב מזה – מומלץ בחום!!! "
מאת: פזית
מאת: פזית15/03/2010 21:45
קרא עוד
" פרופסור קפלן מבצע לי את מעקב ההריון. כמו כן, ביצע בהריון הנוכחי את בדיקת מי השפיר, ברצוני לציין כי הוא ביצע זאת במיומנות רבה, ללא כאב או תופעות לוואי. תחושת הביטחון שהוא נותן לאורך כל הדרך, היחס האנושי, הסבלנות,הזמינות והמקצועיות מקנות לי רוגע ושלווה שאני בידיים טובות. ממליצה בחום!!!"
מאת: ענבר זוארץ
מאת: ענבר זוארץ11/03/2010 8:40
קרא עוד
"פרופ' קפלן ביצע בשלושת ההריונות שלי את דיקור מי השפיר, הוא אפילו ביצע את דיקור מי השפיר של אמא שלי כאשר הייתה בהיריון עם אחותי בת ה-25! הניסיון העצום, המקצועיות והיחס החם והאנושי של פרופ' קפלן השרו בי ביטחון לבצע את הדיקורים ללא חשש. ואכן שלושת הדיקורים עברו ללא כאב או תופעות לוואי. ממליצה בחום. "
מאת: עדי הולנדר
מאת: עדי הולנדר 11/03/2010 20:35
קרא עוד
" פרופ' קפלן היה הרופא המטפל שלי בכל שלושת ההריונות שלי וגם ביצע בשלושתם את בדיקות מי השפיר. אני מציינת מאוד לטובה את תחושת הבטחון שהוא נתן לי ואת גישתו המיומנת והנעימה לאורך התהליך. הבדיקות עברו חלק ללא כאב או תופעות לווואי והיחס החם וזמינותו המלאה לאורך הדרך נתנו לי תחושה שאני בידיים הכי טובות שאפשר"
מאת: ענבל שגיב
מאת: ענבל שגיב10/03/2010 9:30
קרא עוד
"עברתי שלוש בדיקות מי שפיר אצל פרופ' קפלן, ויש לי היום שלושה ילדים מקסימים. בכל מפגש וטיפול פרופ' קפלן משרה בטחון ונעימות וכיף להיות מטופלת שלו. "
מאת: עירית אורן
מאת: עירית אורן 9/03/2010 20:44
קרא עוד
"פרופ' קפלן עושה בדיקת מי שפיר במיומנות רבה, בעדינות וללא כאב. לא הרגשתי כאב, אפילו קל, תוך כדי הבדיקה ולאחריה. ועברתי כמה בדיקות. ממליצה בחום. רופא מומחה, נחמד סבלני ומקצועי. "
Previous
הבא

מידע בנושא התגובות:

 • מומלץ לכתוב תגובה מקיפה ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • כל התגובות עוברות בדיקת אימות טרם פרסומן באתר.
 • בתהליך בדיקת התגובות אנו מאמתים בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא. לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים.
 • אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.

מידע כללי:

 • שימו לב: המידע בדף זה נמסר על ידי הרופא ומוצג כפי שנמסר ('As is')
 • המידע מעודכן לתאריך  24-06-2024
 • איננו ממליצים על רופא ספציפי כלשהו והאחריות המלאה לבדיקת הרופא נשארת בידכן הגולשות (והגולשים)
 • תמורת הפניית גולשים לרופאים אנו מקבלים תמורה כספית המאפשרת, בין היתר, את פעילות האתר.
Scroll to Top