פרופ' שרים אלון - מי שפיר - רופא מומחה

דיקור מי שפיר הינו הליך פולשני שיש להתכונן אליו בהתאם, ואחד הצעדים שכדאי לנקוט בדרך לבדיקה, הוא בחירת הרופא המתאים לביצוע דיקור מי שפיר.

 

במסגרת סקירות קצרות על רופאים המבצעים בדיקת מי שפיר אנו מציגים בפניכם מידע בסיסי על רופא זה (המידע נאסף מרחבי האינטרנט ולמערכת אין שום אחריות על מהימנותו או נכונותו):

מטופלת של פרופ' שרים?

כתבי תגובה על רופא זה

פרופסור אלון שרים, הקים ומנהל את יחידת האולטרסאונד‬ המיילדותי בבית החולים הלל יפה בחדרה ובנוסף משמש כמרצה בכיר בסגל בית הספר לרפואה בטכניון בחיפה.

פרופסור אלון שרים נבחר לרשימת הרופאים הגניקולוגים הטובים ביותר בישראל בפעם השביעית – לשנים 2016, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 ו-2024 בקטגוריית אולטרה סאונד מיילדותי על פי מגזין פורבס – Forbes. (בשנת 2023, לא נבחרה רשימת הרופאים הטובים ביותר של Forbes)

פרופ' שרים נבחר לרשימת הרופאים הטובים ביותר בישראל לשנת 2022 בקטגוריית אולטרה סאונד מיילדותי של חברת הדירוג העסקי "דן אנד ברדסטריט" על פי דירוג – DUNS 100

פרופ' אלון שרים נבחר בשנת 2016 לחבר ועד החברה לאולטרה סאונד במיילדות וגינקולוגיה.

את לימודי הרפואה עבר פרופ' שרים בבית הספר לרפואה ע"ש סאקלר שבאוניברסיטת תל אביב. עם סיום לימודיו התמחה ברפואת נשים במחלקת נשים ויולדות בבית החולים שיבא בתל השומר.

עם סיום ההתמחות יצא פרופ' אלון שרים לתקופה של 5 שנים בקנדה שם התמקצע באולטרסאונד ובדיקורי מי שפיר ובהמשך הפך למרצה בכיר בתחומים אלה באוניברסיטת מקגיל בקנדה. בתקופה זו נחשף למקרים מגוונים ורכש נסיון רב בתחום.

בשנת 2011 חזר פרופסור שרים עם משפחתו לארץ כדי להקים ולנהל את יח' האולטרסאונד במח' נשים ויולדות במרכז הרפואי הילל יפה שבחדרה.

פרופסור שרים מבצע דיקורי מי שפיר משנת 2004 והוא בעל נסיון רב בביצוע דיקורי מי שפיר ובלימוד הטכניקה.

כל מטופלת, ללא יוצא דופן, עוברת ביקורת במרפאתו של פרופסור אלון שרים מספר ימים לאחר הדיקור והוא מקבל לייעוץ לפני דיקור, מטופלות שחפצות בכך.

חבר במספר ארגונים וחברות ובינהם:

 • האיגוד הישראלי לגינקולוגיה ומיילדות
 • החברה הישראלית לאוטרסאונד בגינקולוגיה ומיילדות
 • החברה הישראלית לרפואת האם והעובר
 • מרצה בכיר באוניברסיטת מקגיל שבקנדה ובבית הספר לרפואה של הטכניון
 • שם הרופא:

  פרופ' שרים אלון

 • השכלה:

  בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב.

 • התמחות:

  התמחות בגניקולוגיה ומיילדות בבית החולים שיבא, תל השומר. תתי התמחויות בהריון בסיכון ואולטרסאונד.

 • בית חולים:

  "הלל יפה", חדרה.

 • מרפאה פרטית:

  רח׳ הברזל 11, כניסה B , קומה 5

 • שעות פעילות:

  ימי עבודה א, ג, ד בין 16:00-23:00

 • מענה לאחר דיקור מי שפיר:

  במרפאה עורך ביקורת לכל דיקור כמה ימים לאחריו

 • ביטויים נוספים:

  Alon Shrim, גניקולוג

לקריאת מאמרים נבחרים:

מי שפיר – המדריך למתחילהסיכונים בבדיקת מי השפירדיקור מי שפיר- כיצד לבחור רופא , בדיקת מי שפיר- יתרונות וחסרונות, והאם לבצע דיקור מי שפיר באופן פרטי?

* שימו לב: לרופאים שיתופים שונים עם קופות החולים וביטוחי הבריאות, ומומלץ לפנות אליהם באמצעות מספר טלפון קיים ולברר האם קיים שיתוף עם אחד מהגורמים הבאים: מכבי, מכבי מגן כסף, מכבי מגן זהב, מכבי סל בסיסי, כללית מושלם, כללית מושלם זהב, כללית מושלם פלטינום, לאומית, לאומית זהב, לאומית כסף, מאוחדת עדיף, מאוחדת שיא, מאוחדת זהב, הראל, כלל, שילוח, פניקס, מנורה, מגדל

* מצאת טעות בפרטים? – לחצו כאן
* את/ה הרופא/ה ומצאת טעות? – לחצ/י כאן

מאת: שירלי
מאת: שירלי 28/10/2016 06:26
קרא עוד
"שלום לכולן, אני נמצאת בהיריון השני שלי וזו הפעם השנייה שאני מגיעה לד'ר שרים, הפעם הראשונה הייתה לפני שנתיים בהיריון הראשון שלי, עשיתי אצלו שתי סקירות ולאורך כל הזמן הוא התמיד ביחס המעולה שלו, בעלי דובר אנגלית והוא הקפיד לתרגם לשנינו גם וגם לאורך הבדיקה, להיות קשוב, לצחוק, להיות רציני כשצריך, אני ממליצה בחום!"
מאת: יערית בעדני
מאת: יערית בעדני 18/07/2016 15:26
קרא עוד
"שלום רב, אני נמצאת בהריון השלישי שלי. את בדיקת הסקירה הראשונה והשנייה של ההיריון השני ביצעתי אצל הרופא המומחה ד'ר שרים. גם את השקיפות העורפית בהריון הנוכחי ביצע ד'ר שרים. שבכל אחת מהבדיקות היה מאוד עדין ונעים, הסביר בפירוט על כל האיברים ואף האריך בבדיקות מעבר לבדיקה רגילה. דיבר בצורה מובנת ועשה את כל המאמצים על מנת להסביר בצורה הטובה ביותר על ממצאי הבדיקה ועל ה'חריגה' שקצת הייתה בהיקף הראש. הוא לא חסך בבדיקות נוספות וביקש לראות אותי באולטראסואנד לפחות אחת לחודש על מנת לראות שאין חריגות. עכשיו שאני מתעניינת לגבי ביצוע בדיקת מי שפיר וראיתי שהוא אחד מהרופאים המבצעים את הבדיקה באתר, שמחתי מאוד ואני מתחייבת לומר שאם אחליט סופית לבצע את בדיקת מי השפיר ללא ספק אבחר בד'ר שרים שיבצע אותה כי אין עליו הן מבחינת מקצועיות והן מבחינת יחס אישי!!!!!"

מטופלת של רופא זה?

שלחי אלינו בטופס למטה את תגובתך:

 • האתר אינו מתחייב לפרסם כל חוות דעת אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

 • מומלץ לכתוב תגובה מקיפה ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • כל התגובות עוברות בדיקת אימות טרם פרסומן באתר.
 • בתהליך בדיקת התגובות אנו מאמתים בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא. לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים.
 • אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.
Scroll to Top