פרופ' שרים אלון - מי שפיר - רופא מומחה

דיקור מי שפיר הינו הליך פולשני שיש להתכונן אליו בהתאם, ואחד הצעדים שכדאי לנקוט בדרך לבדיקה, הוא בחירת הרופא המתאים לביצוע דיקור מי שפיר.

 

במסגרת סקירות קצרות על רופאים המבצעים בדיקת מי שפיר אנו מציגים בפניכם מידע בסיסי על רופא זה (המידע נאסף מרחבי האינטרנט ולמערכת אין שום אחריות על מהימנותו או נכונותו):

פרופסור אלון שרים, הקים ומנהל את יחידת האולטרסאונד‬ המיילדותי בבית החולים הלל יפה בחדרה ובנוסף משמש כמרצה בכיר בסגל בית הספר לרפואה בטכניון בחיפה.

פרופ' שרים נבחר לרשימת הרופאים הגניקולוגים הטובים ביותר בישראל לשנת 2016, 2018, 2019, 2020 ו-2021 על פי מגזין פורבס – Forbes.

פרופ' אלון שרים נבחר בשנת 2016 לחבר ועד החברה לאולטרה סאונד במיילדות וגינקולוגיה.

את לימודי הרפואה עבר פרופ' שרים בבית הספר לרפואה ע"ש סאקלר שבאוניברסיטת תל אביב. עם סיום לימודיו התמחה ברפואת נשים במחלקת נשים ויולדות בבית החולים שיבא בתל השומר.

עם סיום ההתמחות יצא פרופ' אלון שרים לתקופה של 5 שנים בקנדה שם התמקצע באולטרסאונד ובדיקורי מי שפיר ובהמשך הפך למרצה בכיר בתחומים אלה באוניברסיטת מקגיל בקנדה. בתקופה זו נחשף למקרים מגוונים ורכש נסיון רב בתחום.

בשנת 2011 חזר פרופסור שרים עם משפחתו לארץ כדי להקים ולנהל את יח' האולטרסאונד במח' נשים ויולדות במרכז הרפואי הילל יפה שבחדרה.

פרופסור שרים מבצע דיקורי מי שפיר משנת 2004 והוא בעל נסיון רב בביצוע דיקורי מי שפיר ובלימוד הטכניקה.

כל מטופלת, ללא יוצא דופן, עוברת ביקורת במרפאתו של פרופסור אלון שרים מספר ימים לאחר הדיקור והוא מקבל לייעוץ לפני דיקור, מטופלות שחפצות בכך.

 • האיגוד הישראלי לגינקולוגיה ומיילדות
 • החברה הישראלית לאוטרסאונד בגינקולוגיה ומיילדות
 • החברה הישראלית לרפואת האם והעובר
 • מרצה בכיר באוניברסיטת מקגיל שבקנדה ובבית הספר לרפואה של הטכניון
מאת: שירלי
מאת: שירלי 28/10/2016 06:26
קרא עוד
"שלום לכולן, אני נמצאת בהיריון השני שלי וזו הפעם השנייה שאני מגיעה לד'ר שרים, הפעם הראשונה הייתה לפני שנתיים בהיריון הראשון שלי, עשיתי אצלו שתי סקירות ולאורך כל הזמן הוא התמיד ביחס המעולה שלו, בעלי דובר אנגלית והוא הקפיד לתרגם לשנינו גם וגם לאורך הבדיקה, להיות קשוב, לצחוק, להיות רציני כשצריך, אני ממליצה בחום!"
מאת: יערית בעדני
מאת: יערית בעדני 18/07/2016 15:26
קרא עוד
"שלום רב, אני נמצאת בהריון השלישי שלי. את בדיקת הסקירה הראשונה והשנייה של ההיריון השני ביצעתי אצל הרופא המומחה ד'ר שרים. גם את השקיפות העורפית בהריון הנוכחי ביצע ד'ר שרים. שבכל אחת מהבדיקות היה מאוד עדין ונעים, הסביר בפירוט על כל האיברים ואף האריך בבדיקות מעבר לבדיקה רגילה. דיבר בצורה מובנת ועשה את כל המאמצים על מנת להסביר בצורה הטובה ביותר על ממצאי הבדיקה ועל ה'חריגה' שקצת הייתה בהיקף הראש. הוא לא חסך בבדיקות נוספות וביקש לראות אותי באולטראסואנד לפחות אחת לחודש על מנת לראות שאין חריגות. עכשיו שאני מתעניינת לגבי ביצוע בדיקת מי שפיר וראיתי שהוא אחד מהרופאים המבצעים את הבדיקה באתר, שמחתי מאוד ואני מתחייבת לומר שאם אחליט סופית לבצע את בדיקת מי השפיר ללא ספק אבחר בד'ר שרים שיבצע אותה כי אין עליו הן מבחינת מקצועיות והן מבחינת יחס אישי!!!!!"

מטופלת של רופא זה?

כתבי בטופס למטה את חוות דעתך על רופא זה:

⇐ חוות הדעת על הרופא תפורסם רק במידה והרופא מאשר כי הינך מטופל/ת שלו.

⇐ האתר אינו מתחייב לפרסם כל חוות דעת אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • בתהליך בדיקת התגובה אנו מאמתים, בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא.
 • מומלץ לכתוב תגובה מקיפה ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים. אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.
 

מידע כללי:

 • שימו לב: המידע בדף זה נמסר על ידי הרופא ומוצג כפי שנמסר ('As is')
 • המידע מעודכן לתאריך 28-06-2021.
 • איננו ממליצים על רופא ספציפי כלשהו והאחריות המלאה לבדיקת הרופא נשארת בידכן הגולשות (והגולשים).
 • תמורת הפניית גולשים לרופאים אנו מקבלים תמורה כספית המאפשרת, בין היתר, את פעילות האתר.

 המידע באתר Meyshafir אינו מיועד לשמש כתחליף לעצה רפואית, חוות דעת מקצועית או התייעצות עם מומחה. הגלישה והשימוש באתר כפופים לתנאי השימוש באתר במלואם

אין לייחס למידע המופיע באתר תחליף לעיצה רפואית, התייעצות עם רופא או חוות דעת מקצועית. לקריאה על תנאי השימוש באתר.
גלילה למעלה