ד"ר ינאי נילי – מי שפיר – פרופיל רופאה מומחה

דיקור מי שפיר הינו הליך פולשני שיש להתכונן אליו בהתאם, ואחד הצעדים שכדאי לנקוט בדרך לבדיקה, הוא בחירת הרופא המתאים לביצוע דיקור מי שפיר.

 

במסגרת סקירות קצרות על רופאים המבצעים בדיקת מי שפיר אנו מציגים בפניכם מידע בסיסי על רופא זה (המידע נאסף מרחבי האינטרנט ולמערכת אין שום אחריות על מהימנותו או נכונותו):

מטופלת של דוקטור נילי ינאי כתבי תגובה

וקבלי מהאתר חינם והזמנה לקפה ומאפה!!!

מטופלת של דוקטור נילי ינאי כתבי תגובה

וקבלי מהאתר חינם והזמנה לקפה ומאפה!!!
ד"ר נילי ינאי נשואה ואם לחמישה. רופאת נשים בכירה במחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי הדסה עין כרם מעל 16 שנים. מומחית לאולטרה סאונד בנשים ומיילדות. אחראית על הפעולות הפולשניות באולטרה סאונד, במיילדות וגינקולוגיה בהדסה עין כרם: דיקורי מי שפיר, סיסי שיליה, דם טבורי, דילול עוברים וטיפולים בעובר. ד"ר ינאי נבחרה בשנת 2016 לחברת ועד החברה לאולטרה סאונד במיילדות וגינקולוגיה.
 • חברה באיגודים רפואיים בארץ ובעולם.
 • חברה בועד המנהל של בית הספר לאולטרה סאונד.
 • מרצה בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית, הדסה, ירושלים.
 • שנות דיקור מי שפיר: 34 שנים (משנת 1985)
 • ותק במקצוע הרפואה: 38 שנה (משנת 1981)
מאת: בת אל גולן
מאת: בת אל גולן05/11/2020 20:20
קרא עוד
הגענו לד"ר ינאי בהמלצת הגנטקאי, שהמליץ עליה כמומחית והטובה ביותר לבדיקת מי שפיר. ואכן ברגע שהד"ר נכנסה לחדר היא השרתה רוגע, ומסרה אינפורמציה בצורה מקצועית ומכבדת. גם בזמן דיקור מי השפיר היה ברור לי שידיה מכירות את העבודה היטב. הבדיקה כאבה כמו כל בדיקת דם שגרתית ומלבד התכווצות אחת הרגשתי אחכ טוב."
מאת: מיכל דיין
מאת: מיכל דיין19/10/2020 18:21
קרא עוד
"הפנה אותנו אליה אחד מהמומחים בארץ לאולטרא סאונד, כשהוא אומר שרק עליה הוא סומך, ולא התאכזבנו, יסודית ומקצועית, מרגיעה, ורגועה. המיוחד בה שהמומחיות לא באה על חשבון האכפתיות והיחס, נדיר מאוד אצל רופאים, בפרט ברמה כמו שלה."
מאת: חני פיינגולד
מאת: חני פיינגולד18/09/2020 14:47
קרא עוד
"ד"ר נילי ינאי, כל חוויותינו ממנה מאוד מאוד טובות. במצבים שונים, הן בשמחתה ועליצותה החמה עמנו בסקירת המערכות, עם כל מערכת שזיהתה כבריאה, וגם, לעיתים, במצבים מורכבים. מאוד. מקצועית מאוד, מכון פוע"ה ממליצים עליה כשורה הראשונה בין מומחי האולטראסאונד בארץ, וכל כך אנושית, בדאגה ובהשתתפות כנה."
מאת: רוחמה מרזם
מאת: רוחמה מרזם12/10/2018 13:57
קרא עוד
"שלום, כרגע שמעתי ב'כאן רשת ב' ריאיון של ליאת רגב עם ד'ר נילי ינאי על אביה ז'ל, הבעלים של קפה טעמון. מיד נזכרתי שרופאה בשם זה עשתה לי בדיקת מי שפיר לפני 24 שנים והחוויה שלי מהבדיקה היתה טובה מאוד. 'רצתי' לגוגל ואני מבינה שלא טעיתי ושמדובר באותה ד'ר נילי ינאי, שנשים רבות מאז ממשיכות לחוות אצלה ביקורים ראויים ומכבדים מפני שאני מניחה שזו התנהלותה השגרתית. היה נעים מאוד להיזכר. תודה. רוחמה "
מאת: שרה דינה אוזן
מאת: שרה דינה אוזן10/01/2018 10:59
קרא עוד
"התאשפזתי עקב קיצור צוואר וריבוי חמור של מי שפיר הופניתי לסקירה מכוונת ומבצעת הבדיקה היתה דוקטור נילי ינאי פגשנו אישה חייכנית לבבית והשרתה עלינו מתחילת התהליך הרגשה נינוחה שלווה ורגועה טפלה בי ברגישות ובאכפתיות כשהגענו לבשר לה את תוצאות הבדיקות שמחה יחד איתנו וראינו על החיוך שלה את ההקלה"
הזמנה קפה ומאפה
מטופלת של רופא זה?
כתבי פידבק על רופא זה
וקבלי מהאתר קופון לקפה ומאפה
ברשת קפה קפה – חינם.
 • הקופון ניתן למימוש בסניפי רשת קפה קפה בלבד. תוקף הקופון הינו ל – 3 חודשים.
 • נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.
 • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • בתהליך בדיקת התגובה אנו מאמתים, בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא.
 • מומלץ לכתוב תגובה מקיפה ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים. אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.

 המידע באתר Meyshafir אינו מיועד לשמש כתחליף לעצה רפואית, חוות דעת מקצועית או התייעצות עם מומחה. הגלישה והשימוש באתר כפופים לתנאי השימוש באתר במלואם

אין לייחס למידע המופיע באתר תחליף לעיצה רפואית, התייעצות עם רופא או חוות דעת מקצועית. לקריאה על תנאי השימוש באתר.
גלילה למעלה