ד"ר ינאי נילי – מי שפיר – פרופיל רופאה מומחית

דיקור מי שפיר הינו הליך פולשני שיש להתכונן אליו בהתאם, ואחד הצעדים שכדאי לנקוט בדרך לבדיקה, הוא בחירת הרופא המתאים לביצוע דיקור מי שפיר.

 

במסגרת סקירות קצרות על רופאים המבצעים בדיקת מי שפיר אנו מציגים בפניכם מידע בסיסי על רופא זה (המידע נאסף מרחבי האינטרנט ולמערכת אין שום אחריות על מהימנותו או נכונותו):

מטופלת של דוקטור נילי?

כתבי תגובה על רופא זה

ד"ר נילי ינאי נשואה ואם לחמישה. רופאת נשים בכירה במחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי הדסה עין כרם מעל 16 שנים. מומחית לאולטרה סאונד בנשים ומיילדות. אחראית על הפעולות הפולשניות באולטרה סאונד, במיילדות וגינקולוגיה בהדסה עין כרם: דיקורי מי שפיר, סיסי שיליה, דם טבורי, דילול עוברים וטיפולים בעובר. ד"ר ינאי נבחרה בשנת 2016 לחברת ועד החברה לאולטרה סאונד במיילדות וגינקולוגיה.

דוקטור ינאי נבחרה לרשימת הרופאים הגניקולוגים הטובים ביותר בישראל בפעם הרביעית לשנים 2018, 2019, 2021 ו-2022 בקטגוריית אולטראסאונד מיילדותי על פי מגזין פורבס – Forbes.

חברה במספר ארגונים וחברות ובינהם:

 • חברה באיגודים רפואיים בארץ ובעולם.
 • חברה בועד המנהל של בית הספר לאולטרה סאונד.
 • מרצה בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית, הדסה, ירושלים.
 • שנות דיקור מי שפיר: 39 שנים (משנת 1985)
 • ותק במקצוע הרפואה: 43 שנה (משנת 1981)
 • שם הרופא:

  דוקטור נילי ינאי

 • השכלה:

  בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית, ירושלים.

 • התמחות:

  רפואת נשים ומיילדות במחלקת נשים ויולדות, בית החולים "העמק" עפולה.

 • בית חולים:

  מרכז רפואי הדסה עין כרם.

 • מרפאה פרטית:

  רח' דיסקין 9, ירושלים.

 • ביטויים נוספים:

  Dr. Yanai

לקריאת מאמרים נבחרים:

מי שפיר – המדריך למתחילהסיכונים בבדיקת מי השפירדיקור מי שפיר- כיצד לבחור רופא , בדיקת מי שפיר- יתרונות וחסרונות, והאם לבצע דיקור מי שפיר באופן פרטי?

* שימו לב: לרופאים שיתופים שונים עם קופות החולים וביטוחי הבריאות, ומומלץ לפנות אליהם באמצעות מספר טלפון קיים ולברר האם קיים שיתוף עם אחד מהגורמים הבאים: מכבי, מכבי מגן כסף, מכבי מגן זהב, מכבי סל בסיסי, כללית מושלם, כללית מושלם זהב, כללית מושלם פלטינום, לאומית, לאומית זהב, לאומית כסף, מאוחדת עדיף, מאוחדת שיא, מאוחדת זהב, הראל, כלל, שילוח, פניקס, מנורה, מגדל

* מצאת טעות בפרטים? – לחצו כאן
* את/ה הרופא/ה ומצאת טעות? – לחצ/י כאן

מאת: נגה
מאת: נגה11/04/2022 19:30
קרא עוד
"הגענו לד"ר ינאי המקסימה, לאחר שכבר טיפלה בי בעבר מספר פעמים. אין מספיק מילים כדי לתאר את ד"ר נילי ינאי שהינה סופר מקצועית, נעימה ,עדינה אשר נותנת תחושת בטחון גדולה וזה דבר מאד חשוב שמגיעים למעמד של בדיקה שיש לה יחסי ציבור לא טובים. תודה ענקית לך ד"ר נילי יקרה על הטיפול המסור הנעים והכה מקצועי שלך. זכינו בגדול שליוית אותנו במעמד הזה שהיה מאתגר."
מאת: בת אל גולן
מאת: בת אל גולן05/11/2020 20:20
קרא עוד
הגענו לד"ר ינאי בהמלצת הגנטקאי, שהמליץ עליה כמומחית והטובה ביותר לבדיקת מי שפיר. ואכן ברגע שהד"ר נכנסה לחדר היא השרתה רוגע, ומסרה אינפורמציה בצורה מקצועית ומכבדת. גם בזמן דיקור מי השפיר היה ברור לי שידיה מכירות את העבודה היטב. הבדיקה כאבה כמו כל בדיקת דם שגרתית ומלבד התכווצות אחת הרגשתי אחכ טוב."
מאת: מיכל דיין
מאת: מיכל דיין19/10/2020 18:21
קרא עוד
"הפנה אותנו אליה אחד מהמומחים בארץ לאולטרא סאונד, כשהוא אומר שרק עליה הוא סומך, ולא התאכזבנו, יסודית ומקצועית, מרגיעה, ורגועה. המיוחד בה שהמומחיות לא באה על חשבון האכפתיות והיחס, נדיר מאוד אצל רופאים, בפרט ברמה כמו שלה."
מאת: חני פיינגולד
מאת: חני פיינגולד18/09/2020 14:47
קרא עוד
"ד"ר נילי ינאי, כל חוויותינו ממנה מאוד מאוד טובות. במצבים שונים, הן בשמחתה ועליצותה החמה עמנו בסקירת המערכות, עם כל מערכת שזיהתה כבריאה, וגם, לעיתים, במצבים מורכבים. מאוד. מקצועית מאוד, מכון פוע"ה ממליצים עליה כשורה הראשונה בין מומחי האולטראסאונד בארץ, וכל כך אנושית, בדאגה ובהשתתפות כנה."
מאת: רוחמה מרזם
מאת: רוחמה מרזם12/10/2018 13:57
קרא עוד
"שלום, כרגע שמעתי ב'כאן רשת ב' ריאיון של ליאת רגב עם ד'ר נילי ינאי על אביה ז'ל, הבעלים של קפה טעמון. מיד נזכרתי שרופאה בשם זה עשתה לי בדיקת מי שפיר לפני 24 שנים והחוויה שלי מהבדיקה היתה טובה מאוד. 'רצתי' לגוגל ואני מבינה שלא טעיתי ושמדובר באותה ד'ר נילי ינאי, שנשים רבות מאז ממשיכות לחוות אצלה ביקורים ראויים ומכבדים מפני שאני מניחה שזו התנהלותה השגרתית. היה נעים מאוד להיזכר. תודה. רוחמה "
מאת: שרה דינה אוזן
מאת: שרה דינה אוזן10/01/2018 10:59
קרא עוד
"התאשפזתי עקב קיצור צוואר וריבוי חמור של מי שפיר הופניתי לסקירה מכוונת ומבצעת הבדיקה היתה דוקטור נילי ינאי פגשנו אישה חייכנית לבבית והשרתה עלינו מתחילת התהליך הרגשה נינוחה שלווה ורגועה טפלה בי ברגישות ובאכפתיות כשהגענו לבשר לה את תוצאות הבדיקות שמחה יחד איתנו וראינו על החיוך שלה את ההקלה"

מטופלת של רופא זה?

שלחי אלינו בטופס למטה את תגובתך:

 • האתר אינו מתחייב לפרסם כל חוות דעת אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

 • מומלץ לכתוב תגובה מקיפה ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • כל התגובות עוברות בדיקת אימות טרם פרסומן באתר.
 • בתהליך בדיקת התגובות אנו מאמתים בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא. לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים.
 • אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.
Scroll to Top