ד"ר אידלסון אנה - מי שפיר - פרופיל רופאה

במסגרת המשך סקירות על רופאים נבחרים המבצעים דיקור מי שפיר, אנו מתכבדים לצרף את פרופילה של ד"ר אנה אידלסון 

מטופלת של ד"ר אידלסון?

כתבי תגובה וקבלי מהאתר חינם 50 ש"ח גיפט קארד לרשתות המובילות

ד”ר אידלסון היא רופאה בכירה במרכז הרפואי רבין – בלינסון.

ד”ר אידלסון, רופאה מומחית ברפואת העובר, במיילדות וגינקולוגיה, ובעלת תעודת מומחה ברפואת העובר –  סיימה התמחות ב King College Hospital לונדון, אנגליה.

דוקטור אידלסון אנה, מבצעת בדיקות מי שפיר בבית החולים של הרצליה מדיקל סנטר ובמרכז הרפואי רבין – בלינסון פתח תקווה. נשים זכאיות מגיל 33 יכולות לבצע את הדיקור הן בהרצליה מדיקל סנטר והן במרכז הרפואי רבין.

דוקטור אנה אידלסון, עובדת בצוות יחידת עובר בבית החולים בלינסון בפתח תקווה. צוות זה מבצע בין היתר, ניתוחים תוך רחמיים בעוברים ואף ומטפל בנשים בהריונות מרובי עוברים.

דוקטור אנה אידלסון, זמינה טלפונית לאחר ביצוע דיקור מי שפיר לכל שאלה שמתעוררת.

בנוסף, דוקטור אידלסון מבצעת יעוצים לדיקור מי שפיר וזמינה טלפונית ובאמצעות הודעות לכל שאלה הקשורה בביצוע הדיקור –  הן לגבי ביצוע ההליך, והן לגבי מה נבדק בדיקור מי השפיר.

לד"ר אנה אידלסון מרפאה פרטית הנמצאת בתל אביב. דוקטור אידלסון מבצעת במרפאה הפרטית שלה בדיקות אולטרסאונד ובדיקות סקר בהריון, כמו כן נותנת יעוצים לבדיקות מי שפיר ומבצעת בדיקות אלו.

כמו כן, ד"ר אידלסון מבצעת גם במרפאתה במרכז לבריאות האישה ברמת אביב בימי א ו-ג' בדיקת סקר להפרעות כרומוזומליות ותסמונות גנטיות (Non-Invasive Prenatal Screen – NIPS). ניתן לבצע את הבדיקה בהריון עם עובר יחיד ותאומים משבוע 10.

 • מרפאה פרטית:

  המרכז לבריאות האישה. ברודצקי 43, כניסה ב', קומה 3, תל אביב.

 • בית חולים:

  ד”ר אידלסון הינה רופאה בכירה במרכז הרפואי רבין – בלינסון.

 • השכלה:

  ד״ר אידלסון הינה מומחית בגינקולוגיה ומיילדות, בוגרת דיפלומה ברפואת העובר לאחר התמחות ב- Kings College Hospital בלונדון.

 • התמחות:

  ד”ר אידלסון אנה עברה התמחות במיילדות וגניקולוגיה במרכז הרפואי סורוקה, באר שבע.

מאת: שני אליעזר
מאת: שני אליעזר 23/07/2024 14:57
קרא עוד
"הגעתי לד"ר אידלסון אנה לביצוע דיקור מי שפיר בפעם בשנייה, מאוד פחדתי וחששתי, היא הסבירה, הרגיעה והכילה אותי בסבלנות רבה, מאוד מקצועית וחיובית ממליצה עליה בחום"
מאת: אסי
מאת: אסי 06/03/2024 15:04
קרא עוד
"ד"ר אידלסון פשוט אדם נעים, ערכה את הבדיקה ברגישות רבה למרות שהייתי לחוצה ובכיתי הרגיעה והכילה. החויה הייתה טובה ועוד אחזור אליה לבדיקה נוספת"
מאת: שרון חבה פנחס
מאת: שרון חבה פנחס25/02/2024 16:09
קרא עוד
"אני ובעלי היינו היום אצל אנה המתוקה והרגע שנכנסנו היא קיבלה אותנו בחיוך והייתה נעימה מאוד!!! בבדיקה הסבירה הכל בסבלנות ,בחיוך ,בצחוקים ,הבינה את ההתרגשות שלנו (שזה מאוד חשוב וכיפי המיוחד בהריון ראשון) לא השאירה לנו שאלות ! פירטה הכל בצורה מאוד ברורה בקול חזק ובטוח ! בטוח שאחזור אליה בהריון השני בעזרת השםם !! תודה לך אנה היית מקסימה וחייכנית נכנסנו אלייך בחיוך ויצאנו בחיוך עוד יותר גדול והרבה מזה בזכותך! תודה שהפכת לנו את הרגע הזה למיוחד כיפי ומרגש !"
מאת: נופר משה
מאת: נופר משה19/12/2023 12:46
קרא עוד
" לד"ר אידלסון היקרה! כשיצאנו מהבדיקה בשבוע שעבר ישר אמרתי לבן זוגי - 'איזה מזל שהתעקשתי עם עצמי לחזור אליך לבדיקה'. זוהי הפעם השניה שאני עורכת אצלך את בדיקת מי השפיר ואופן הטיפול שלך בי, הרגישות והאכפתיות ראויות להערכה. את משרה רוגע בבדיקה שעל פניה לא פשוטה בהשוואה לקודמות, מרגיעה תוך כדי ונותנת פתח לפניות אליך בימים שלאחר מכן. אני ממליצה לכל מי ששוקלת בדיקה לשקול לבצע את ד"ר אדילסון המקסימה. תצליחי!!"
מאת: עדי פליישמן
מאת: עדי פליישמן14/12/2023 11:20
קרא עוד
"לדר אידלסון הגעתי לבדיקת מי שפיר בהרצליה מדיקל סנטר. הגעתי עם המון חששות והיא ממש הרגיעה אותי. כל תהליך הקבלה היה מאוד מהיר והבדיקה עצמה לא כאבה בכלל ולא הרגשתי כלום. ד״ר אידלסון מקצועית מאוד וגם אדם מאוד נעים ונחמד. גם אחרי הבדיקה לא היו שום תופעות לוואי. ממליצה מאוד"
מאת: אורנית כהן
מאת: אורנית כהן20/10/2023 08:32
קרא עוד
"אין על דר אידלסון, היא ממש מלאך, מסבירה על כל צעד בבדיקה בסבלנות. משרה רוגע ותחושת ביטחון. מקצועית מאוד, עשיתי אצלה את השקיפות עורפית, מי שפיר ואת כל הסקירות. רופאה שמדברת בגובה העיניים ומסבירה כדי שנבין. אני מאוד ממליצה עליה, מה שבטוח שאני את הרופאה שלי ללווי הריון מצאתי!"
מאת: יאנה גרינבלט
מאת: יאנה גרינבלט25/07/2023 10:46
קרא עוד
"שלום רב, שמי יאנה גרינבלט, זהו ההיריון ה3 שלי. את ד"ר אנה אידלסון הכרתי בהיריון השני ולא היה לי ספק שהיא תהיה אחראית גם על הבדיקות שלי בהיריון הבא. ד"ר אנה אידלסון רופאה מקצועית, אנושית ובעלת אנרגיות חיוביות וטובות. אצל אנה ביצעתי מי שפיר, חוויה ממש מוצלחת וטובה למרות החששות לפני, סקירות מוקדמות ומאוחרות, כולל סקירה מכוונת עיניים (מס פעמים) עקב היסטוריה של הבכור. הבדיקות תמיד מבוצעות בקפדנות יתרה, יסודיות, והכי חשוב עם חיוך ואווירה נעימה. ממליצה בחום על ד"ר אנה אידלסון!"
מאת: שני ספיר
מאת: שני ספיר30/10/2022 12:14
קרא עוד
"ככ התלבטתי אם לבצע את הבדיקה הזו ודר אנה הפכה את בדיקה הזאת לככ נעימה ורגועה.. היא ידעה בדיוק איך להרגיע אותי וחווית הבדיקה נשארה חיובית בזכות דר אנה! מקצועית, מרגיעה ומדהימה!!"
מאת: יעל אגוזי
מאת: יעל אגוזי08/09/2022 18:44
קרא עוד
"דר׳ אידלסון עשתה לי דיקור מי שפיר באסותא רמת החייל, סופר מקצועית, נעימה ורגועה. גם אם הייתי רוצה לא היה ממה להילחץ. נתנה הנחיות להמשך, את הטלפון שלה למקרה הצורך, למזלי לא היה צורך 🙂 תודה!"
מאת: דנה דושצק
מאת: דנה דושצק14/03/2022 12:37
קרא עוד
"יצאתי מבדיקת מיי שפיר שנערכה ע"י ד"ר אנה אידילסון.. אנה היא מקצועית אנושית מרגיעה מסבירה.. הגעתי לבדיקה עם חששות כבדים כיוון שזו פעם ראשונה שאני עורכת בדיקה זו ויצאתי בתחושה נעימה."
מאת: ספיר מימון
מאת: ספיר מימון12/10/2021 19:11
קרא עוד
"הגענו חוששים מאד מהבדיקה, לאחר שגם קיבלנו הסברים לא ברורים מרופאים קודמים שהעלו את מפלס הלחץ. ד"ר אידלסון קיבלה אותנו בחום והרגיעה אותנו, הסבירה לנו הכל במקצועיות וחביבות וגרמה לכל התהליך להיות הרבה יותר פשוט וידידותי. חווינו חוויה טובה מאד."
מאת: מיכל רפפורט
מאת: מיכל רפפורט12/10/2021 19:07
קרא עוד
"ערכתי דיקור מי שפיר במסלול השתתפות עצמית דרך הכללית וקבעתי את התור לד"ר אנה אידלסון לאחר שקיבלתי עליה המלצות חמות מרופאים אחרים בתחום. ד"ר אידלסון הייתה לא פחות ממושלמת. מקצוענית בתחומה, סבלנית מאין כמותה ענתה על כל שאלה וחשש וגרמה לי להרגיש בידיים הכי טובות שיש. אף לאחר הפרוצדורה יצאה לבדוק לשלומי באזור המנוחה וענתה על עוד כמה שאלות שהיו לי בחיוך ובנחת. פשוט מדהימה. ממליצה בחום ואפילו כבר הפצרתי בחברות אחרות שהן חייבות לקבוע אצלה :)"
מאת: גיל פרידמן
מאת: גיל פרידמן02/03/2021 16:08
קרא עוד
"שלום רב. את ד"ר אידלסון אני מכירה כבר שש שנים. הגעתי אליה לאחר המלצה, לסקירת מערכות בהריון הראשון. מאז אני לא מוותרת עליה, גם אם עליי להגיע באופן פרטי. היא ליוותה אותנו בכל אחד מההריונות (שלושה סך הכל) ועדיין. בסקירות מערכות, בדיקות שונות ובביצוע דיקור מי שפיר. הליווי נעשה בקפדנות, מקצועיות חסרת פשרות, נועם, רגישות וסבלנות יוצאת דופן. גם כאשר נזקקנו להשגחה ובדיקה מעמיקה בשל חשד יוצא דופן, ד"ר אידלסון דאגה באופן אישי שאקבל את הטיפול וחוות הדעת המקצועית ביותר. מעבר לכך, ניתנה לנו ההרגשה שנוכל לפנות אליה בכל ספק אם וכאשר יעלה. ברצוני להדגיש כי מעבר לנסיוני האישי, הדבר שהעניק לי ביטחון מלא הוא הפידבק שקיבלתי, לא אחת, מרופאים מומחים בתחום, דבר שבא לידי ביטוי באופן שבו דיברו על מקצועיותה של אידלסון כקולגה, דבר שאינו מובן מאליו. בברכה, פרידמן גיל."

מטופלת של רופא זה?
כתבי את תגובתך על רופא זה וקבלי מהאתר קופון 50 שקלים מתנה לרשתות מובילות 
(תוקף הקופון  5 שנים)

 •  תוקף הקופון הינו ל – 5 שנים.
 • נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.
 • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

 • מומלץ לכתוב תגובה מקיפה ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • כל התגובות עוברות בדיקת אימות טרם פרסומן באתר.
 • בתהליך בדיקת התגובות אנו מאמתים בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא. לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים.
 • אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.

מידע כללי:

 • שימו לב: המידע בדף זה נמסר על ידי הרופא ומוצג כפי שנמסר ('As is')
 • המידע מעודכן לתאריך 20-09-2022.
 • איננו ממליצים על רופא ספציפי כלשהו והאחריות המלאה לבדיקת הרופא נשארת בידכן הגולשות (והגולשים)
 • תמורת הפניית גולשים לרופאים אנו מקבלים תמורה כספית המאפשרת, בין היתר, את פעילות האתר.
Scroll to Top