ד"ר מושונוב רמי - מי שפיר - פרופיל רופא

דיקור מי שפיר הינו הליך פולשני שיש להתכונן אליו בהתאם, ואחד הצעדים שכדאי לנקוט בדרך לבדיקה, הוא בחירת הרופא המתאים לביצוע דיקור מי שפיר.

 

במסגרת סקירות קצרות על רופאים המבצעים בדיקת מי שפיר אנו מציגים בפניכם מידע בסיסי על רופא זה (המידע נאסף מרחבי האינטרנט ולמערכת אין שום אחריות על מהימנותו או נכונותו):

מטופלת של ד"ר מושונוב ?

כתבי תגובה וקבלי מהאתר חינם קופון לקפה ומאפה.

דוקטור רמי מושונוב גניקולוג בכיר, לשעבר מנהל תחום גינקולוגיה באסותא מרכזים רפואיים, ומתמחה בכירורגיה גינקולוגית, כולל ניתוחי אנדוסקופיה-לפרוסקופיה והיסטרוסקופיה, וכן אבחון טרם לידתי: דיקורי מי שפיר ודגימת סיסי שליה.משמש כחבר בוועדה לניירות עמדה של החברה לקולפוסקופיה.

 • שם הרופא:

  ד"ר מושונוב רמי

 • השכלה:

  דוקטור מושונוב סיים את לימודיו בבית הספר לרפואה באונ' תל אביב.

 • התמחות:

  ד"ר רמי מושונוב התמחה בגינקולוגיה ובמיילדות בבית החולים סורוקה, באר שבע. בנוסף, עבר תת התמחות בפתולוגיה של צוואר הרחם ושל דרכי המין התחתונות ביחידה לקולפוסקופיה בבית החולים בלינסון, פתח תקווה.

 • בית חולים:

  ללא מידע

 • מרפאה פרטית:

  ללא מידע

 • ביטויים נוספים:

  Dr. Rami Moshonov​

לקריאת מאמרים נבחרים:

מי שפיר – המדריך למתחילהסיכונים בבדיקת מי השפירדיקור מי שפיר- כיצד לבחור רופא , בדיקת מי שפיר- יתרונות וחסרונות, והאם לבצע דיקור מי שפיר באופן פרטי?

* שימו לב: לרופאים שיתופים שונים עם קופות החולים וביטוחי הבריאות, ומומלץ לפנות אליהם באמצעות מספר טלפון קיים ולברר האם קיים שיתוף עם אחד מהגורמים הבאים: מכבי, מכבי מגן כסף, מכבי מגן זהב, מכבי סל בסיסי, כללית מושלם, כללית מושלם זהב, כללית מושלם פלטינום, לאומית, לאומית זהב, לאומית כסף, מאוחדת עדיף, מאוחדת שיא, מאוחדת זהב, הראל, כלל, שילוח, פניקס, מנורה, מגדל

* מצאת טעות בפרטים? – לחצו כאן
* את/ה הרופא/ה ומצאת טעות? – לחצ/י כאן

מאת: שיר
מאת: שיר25/10/2023 11:50
קרא עוד
"הרופא הכי מקסים שאי פעם תפגשו. סבלני, אדיב, בעל ידע רב, משרה רוגע ונחת בעת בדיקה כל כך מלחיצה. הוא פשוט אלוף!!!!"
מאת: ספיר
מאת: ספיר20/08/2021 14:12
קרא עוד
"ד"ר מושונוב עשה לי שני דיקורים בשני הריונות.מקצוען אמיתי, קשוב סבלני.🙏"
מאת: שיר כהן
מאת: שיר כהן02/05/2021 20:56
קרא עוד
"הרופא מקסים והרגיע אותי לאורך כל הדרך, כיוון שבאתי עם חששות גדולים. הבדיקה עצמה הייתה אומני לא נעימה אך הוא עשה אותה בזריזות ובעדינות כך שהרגשתי רגועה ובידיים בטוחות."
מאת: שני חושן
מאת: שני חושן16/02/2021 15:48
קרא עוד
"וואו! עם המון חששות הגעתי לבדיקת מי שפיר, בכל זאת בדיקה מפחידה, דר' מושונוב היה נעים, רגוע, אדיב ואף מתבדח בחינניות. שירות נפלא ואדם נהדר וייסודי. הסביר לכל אורך הדרך מה עושה ואיך. רציתי לקבוע תור אליו גם בהריון שני ולצערי הוא עמוס. אפשר להבין למה! ממליצה בחום."
מאת: מעיין אלגרבלי
מאת: מעיין אלגרבלי31/12/2020 21:32
קרא עוד
"רופא מקסים, מקצועי ואנושי! למרות החשש מהבדיקה, הרגשתי שאני מקבלת את כל המידע בצורה ברורה ומרגיעה. במהלך הבדיקה ד"ר מושונוב הסביר כל שלב, וגם הצחיק אותי כדי שארגיש יותר נינוחה. מומלץ בחום!"
מאת: נטלי כהן
מאת: נטלי כהן16/09/2020 14:41
קרא עוד
"לד"ר רמי מושונוב הגעתי בהריון הרביעי כאשר 2 ההריונות הקודמים לא צלחו לצערי. ההריון הזה היה עם המלצה למי שפיר והיה לי חשוב ללכת לרופא הטוב ביותר. אחרי סקר מקיף היה לי ברור שאני הולכת אך ורק אליו. ד"ר מושונוב היה אדיב וקשוב, ונתן לי את כל המידע לגבי הפרוצדורה וכן מענה לכל שאלותי. הבדיקה עצמה היתה סופר מקצועית, ממוקדת ואפילו לא כואבת כפי שהכנתי את עצמי. יצאתי מופתעת לטובה!! ובהריון הבא בע"ה גם אם לא תהיה לי המלצה למי שפיר אני אלך באופן פרטי לד"ר מושונוב למי שפיר וצ'יפ גנטי. ממליצה בחום!"
מאת: ליחן ספקטור ברוך
מאת: ליחן ספקטור ברוך25/03/2020 14:48
קרא עוד
"מקסים ומקצועי, אווירה רגועה ונינוחה. מסביר הכל בסובלנות. לא היו שום כאבים תוך כדי ולא אחרי."
 
Coffeeמטופלת של רופא זה?
כתבי תגובה על רופא זה וקבלי מהאתר קופון זוגי לקפה ומאפה – חינם
 • מידע על מימוש הקופון ישלח במייל לאחר אישור התגובה
 • נא וודאי כי כתובת האימייל שלך נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.
 • האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

מידע בנושא התגובות:

 • מומלץ לכתוב תגובה מקיפה ככל האפשר, בכדי שהמידע יועיל לגולשים.
 • אנו מייחסים חשיבות רבה לאמינות התגובות הנכתבות באתר ולתוכנם.
 • כל התגובות עוברות בדיקת אימות טרם פרסומן באתר.
 • בתהליך בדיקת התגובות אנו מאמתים בין היתר, את זהות הכותב, כדי לוודא כי הוא מטופל אמיתי של הרופא. לעיתים, בדיקה זו לוקחת מספר ימים.
 • אנו עושים מאמץ לפרסם את התגובה בהקדם האפשרי.
Scroll to Top